Domov > o nás

1. našej histórie

Yangzhou Shanjing turistické produkty továreň, založená v roku 1989, ktorá je je integrovaný priemyselných a obchodných podnikov. Začal ako malá prevádzka, ale teraz sa stali jedným z popredných dodávateľov, vlastniť väčší objem vývozu produktov hotel v Číne.

2. naša továreň

Yangzhou Shanjing turistických produktov Factory je jedným z popredných výrobcov produktov cestovného ruchu v Číne, ktorá sa nachádza v Číne známej priemyselný park-Hangji.  Naše hlavné produkty patria papuče, hotel papuče, jednorázové papuče, vnútorné papuče, hrebene, mydlá, šampóny, zubné kefky a zubné pasty atď. Naša ročná produkcia je približne sedem miliónov párov.

3. náš produkt

Turistických produktov zahŕňa:

1, hotel papuče

2, vnútorné papuče

3, mydlá

4, hrebene

5, šampóny

6, zubné kefky

7, zubné pasty

Dodávame turistických produktov po celom svete na širokú škálu spoločností na celom svete, od veľkých nadnárodných organizácií na malé individuálne spoločnosti.

            

4. produkt aplikácia

Turistických produktov na účely turistiky sú široko používané nasledujúce oblasti, napríklad dopravné Hotelový priemysel, Supermarket a Airservices:

---Hotel jednorazové papuče,

---Lokalita hotela,

---Vnútorné papuče,

---Letecká papuče,

5. our certifikát

Vždy cítime, že všetky úspechu našej firmy priamo súvisí kvalita produktov, ktoré ponúkame. Spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu uvedené v IDS, SGS usmernenia a naše prísne kvalitatívne kontrolný systém.

6. výrobné zariadenia

Sme schopní miešanie a produkovať nekonečný počet papuče a môžeme dodať asi sedem miliónov dvojice papučami každý rok. Existujú rôzne modely, tak môžeme dodať mnoho položiek papuče a tiež môžu vyrobené podľa požiadaviek colných 's.

                                               7. Trhu výroby

Okrem predaja na domácom trhu, naše produkty sú tiež predávané na palube, vrátane Japonska, Kanady, Amerika, Stredný východ, Sourtheast Ázia a Afrika atď, približne 60 krajinách.

Domáci trh: 60.00%

Juhovýchodná Ázia: 26.40%

Stredný východ: 10,40%

Afrika: 2,00%

Severná Amerika: 1,20%

8. naše služby

Okrem našich existujúcich tvarovaných výrobkov, Yangzhou Shanjing turistických produktov továreň môže tiež produkovať turistických produktov podľa výkresov alebo vzoriek od našich zákazníkov. Môžeme kontrolovať kvalita produktov kriticky pre každý krok vo výrobnom procese.