Domov > výstava > Obsah

Bavlna mop len nosiť zimné najlepšie

Dec 21, 2016

Bavlna papuče je súčasťou domov zima, teplý priviesť ľudí v rovnakom čase, tiež často ignorované. Jilin Univerzita prvej nemocnice klinické laboratórne testy ukázali 10 rodín papuče, existujú štyri rodiny viac ako 200 bakteriálnych kolónií na papuče. A takmer polovica ľudí príliš lenivý, aby kefa papuče, dokonca dvaja dospelí umývať raz pol roka. Najmä v zime, mnoho ľudí ťahať bavlna prachu popol preč, namiesto toho bude papuče "baktérie" tábor".

Papuče sú väčšinou škodlivé baktérie, je tiež jedným z hlavných spôsobov, ako šíriť choroby. Združenie čínskych interiérové dekorácie vnútorné prostredie monitorov pracuje výbor riaditeľa pieseň ansheng povedal "life times" reportér: "mnoho ľudí si papuče nosiť doma, Každopádne sú špinavé, je to absolútne zle. Najčastejšie bavlna papuče, nohy a topánky osloví doby dlho, ľahko potu, ak nie temperamentný prevaha umyť, teplé, tmavé, mokrej obuvi sa stal "stronghold bakteriálne rast, rozmnožovanie, a môže viesť k nohy zápach, nohy, atď, a doma, šíri vo svete."

Pieseň ansheng naznačuje, po zime, bavlnené, vlnené papuče opäť čistý po prijímať. Čistenie čas venovať pozornosť inštrukcií na papuče, práčke alebo ručné umývanie teplou vodou, po dôkladnom vyčistení opäť na slnku, Slnečné uv lúče môžu zabiť mnoho baktérií, konečné sám priedušné baliace tašky, najväčšej nepoužívajú igelitové tašky. Okrem toho, ak nemôžete urobiť dôkladné čistenie, tiež mal lepšie nenechá papuče "rozšírený", v podstate by sa zmenili v zime.