Domov > výstava > Obsah

Hotel Ak nie je možné na jedno použitie tovaru dočasne odstránený

Dec 21, 2016

Hotel, hotel, kúpele, papuče vnútri kefka, hrebeň, napríklad pár drobných nie je divné pre spotrebiteľa, ktorý žil v hoteli v zdarma nájomcovi poskytovať pohodlné zároveň jednorazové toaletné potreby, tiež predstavuje závažný problém. Stručne povedané, to je zvýšenie nákladov podniku, plytvaniu zdrojmi, 2 je, aby životné prostredie "žiaruvzdorné plastové na vrecia na odpadky". Držať krok s trendom vo svete, jednorazové dodáva musí uniknúť nie je posledný "vytiahol" osud. Však z hľadiska záujmov spotrebiteľov, "odstrániť" obávam sa neprerušuje Gordian knot, potrebujú krok za krokom.

Hoci jednorazové tovaru "ochrana životného prostredia" koncepcia má hlboko zakorenené v srdciach ľudí, ale z dôvodu obáv, ktoré vedú k nespokojnosti zákazníkov, Hotelový priemysel je stále ostražití zrušiť službu jednorazových dodávok. Reportéri zistil, že spotrebitelia a hotelový priemysel potrebné zvrátiť nápad, poskytovaním stimulov pre zákazníkov, postupne s disponibilný zásoby drahých "pohodlie" rozlúčiť.

V oblasti výroby, pre tých, ktorí prijímajú nové technológie, nový materiál na výrobu ekologických jednorazových dodávok podnikov, trvalo daňové úľavy alebo podpora a zodpovedajúce stimuly. V oblasti spotreby, vybrať biologicky jednorazových dodávateľov hotel podniky budú odmenení, hotely sú nájomníci spotrebiča umyť kloktadlo priniesť vlastné nepoužívať jednorazové tovaru zľava bývanie, ako malý darček odmenu.