Domov > výstava > Obsah

Ako dezinfekcia papuče hotel

Dec 21, 2016

Hotel papuče sú potrebné položky, patria do jedného zo šiestich malý hotel. Tu zdieľať hotel papuče vydáva zápach prevencia metóda: pomocou skla silk pančuchy balíka nejaké suché čaj, cieľ topánky vo vnútri, majú funkciu čistenia, dezinfekcie a prchavé zápachu; Kamenec majú účinok Odstránenie pachu, môžete posypať niektoré práškovým Kamenec na topánky; Mierne tvrdého papiera, vložte gáfor loptu zhrnula obuvi; Alebo bude gáfor loptu brúsenie a potom posypeme prášok rovnomerne vnútri topánky; Použite bavlny s nejaký alkohol do hotel jednorazové papuče, po noci, alkohol sa vyparí, zápach môže byť odstránená, môžete ju nosiť zase ďalší deň.

Papuče je jedným z topánky, populárna teória, odkazuje na papuče, vznikol v Japonsku v období Meidži; Papuče viac a čoskoro nárast skutočne robí muž z Indie. Nasleduje úplne prázdny, len v prednej časti hornej časti topánky je plochý, viac materiálu je často pomerne mäkkej kože, plast, tkaniny, atď. Druhy papuče a výkon účely sú odlíšené nosením príležitosti.

Teraz väčšina z hotela na izbách sú s jednorazové papuče (papier mop, mop bavlny alebo handričkou s mäkkou nap drag), viac ako dve, Trojhviezdičkový hotel pre tenké papierovú dokumentáciu, viac ako štyri, päť-hvězdičkový hotel je trochu hrubé bavlnené mop, zamat. Hotelový servis, všetky mali dobrý zákaznícky servis ako východiskový bod. Papuče, vedúci otázky, ktoré treba hotel veľkú pozornosť, a predložila návrhy na zlepšenie pre pohodlie hostí.