Domov > výstava > Obsah

Vybrať a kúpiť bavlnenej papuče

Dec 21, 2016

Vôňa: nie je dobré bavlna papuče, majú zvláštne zapáchajú, nie ostrá vôňa.

Zobrazenie: je dobré bavlna papuče, tkaniny farby, vyšívať dizajnu stereo zmysel je silný, krásne línie plnosť. Papuče v tkanine.

OK: kvalitné bavlnené papuče, žiadne rohy, výber materiálu gram je relatívne oveľa vyššia, výplne hrúbky huba je väčší, bude prirodzene ako kvalita

Zlé topánky.

Fold: používanie kvalitnej bavlny papuče, všestranný nebude objaví biele bradavice, patria k pôvodnej suroviny gumy. Nie je ľahké zlomeniny, dobrá pružnosť.

Ak príde, jediným skladacie časti okamžite otočil biela, restorable po sklopení miesto zafarbenie, deformácie. Táto situácia je jediný zlý výkon. Najpoužívanejšie nižšia bavlnené topánky na konci suroviny je drvený odpad prášok, bielidlá znova na pridať chuť. Tento druh bavlna papuče po 2 krát život ukončí na základné čistenie, je príliš chladné počasie bude priamo zvetrané lomený tvar.

Protišmyková úžitkovosti: používa pri nákupe obuvi sole rub a rub na zemi, pozrite acerbity acerbity, nie viac zvieravo zabrániť klzké efekt je dobrý.

Bavlna papuče a údržba

Umývanie: aby sa zabránilo deformácii a papuče, šľapky bavlna s gumenou podrážkou pre nosenie v procese prania a práčka vnútri, všeobecne odporúčame umývať ručne.

Prvýkrát papuče v úplne, napustenou bavlna čistenie povrchu potiahnuté detergent kúpacie miska pre vtáky. Čistenie gumovej, a potom z vnútra topánky na priehlavku s mäkké vlasy kefa na umývanie, zase nakoniec opláchnuť v suchu.

Dekontaminácia suede papuče mali vybrať brúsny papier jemne trieť semiš vztýčené.

Údržba: papuče, jednoduché formy vo vlhkom prostredí, make istý papuče pred skladovaním v suchej prirodzene, ak máte zlé body, pamätať, musíte použiť suchú handričku otierať znova po skladovaní.

Konečne na zabránenie deformácie papuče, šľapky papuče zabezpečiť, je dostatok miesta pred uskladnením, moistureproof agent sa dovnútra poľa pomocou papuče drag držať v prípade lisovania a deformácie.

Jiang Yi priemysel & trade vám právo vybrať si pripomenúť.