Domov > výstava > Obsah

Čo ste nevedeli o histórii papuče

Dec 21, 2016

Veľa ľudí o rozvoji História veľkoobchod sandále a šľapky je nie jasné, väčšina ľudí si myslí, že papuče sú pre moderný čínsky druh topánky, v skutočnosti, ako skoro ako severnej a južnej dynastie sa narodil papuče, a tam je jasný súvisiace historické záznamy, veľa netizens odhadnúť divný pocit, sme sa pozrieť na papuče, ktoré stovky rokov evolúcie a vývoja.

Qing dynastie ako aj ke xu záznam z papuče

O papuče, qing ke xu povedal: "žiadne ťahať, ťahať. Papuče, topánky aj päty. Akékoľvek ťahať, vziať jeho svetlo tiež." Definícia "svojvoľné drag", odrážajúce papuče nepripútané extrémne ducha vo voľnom čase. Papuče sám, nie mať bez bloku, riadok na nohách, oslobodenie nôh; Topánky ako fit opäť na nohy je druh útlaku, obmedzenie, nedbalo aj sily "páchnuce nohy". Papuče v reálnom živote, nielen spraviť osoby nohy zbaviť putá, sa zdá byť viac ducha ľudí oslobodený od extrémneho stresu z práce a života.

Záznam o severnej a južnej dynastie literatúry papuče

Počiatočné papuče, väčšinou drevené, drevené papuče, tiež známy ako "združené", "TaLaBan syna" alebo "GuDa plank syn". "GuDa plank syn" všeobecné tvrdé dosky, multi-účel plátno pás, Kožený opasok alebo plastový pás pre nohy slučku. Sebe kúsok "GuDa, GuDa" hluk. S rozvojom The Times, plus nie je príliš pohodlné, takže teraz vidieť dreváky v mestskej rodine. Jazyk podåa dongfang shuo "suo" load: "keď jarné a jesenné obdobie a rozhranie push uniknúť tajné stromy umierajú, male zdvih drevené nárek, preto si DE patinagem DE." Viditeľné, pri načítaní histórie "papuče", len zo smútku za mŕtvych, nič do činenia s voľný čas. "GuDa plank syn" najprv zvíťazil v severnej a južnej dynastie v Číne, xie lingyun mal premeniť, nazývaný aj "DE patinagem DE Xie Gong". Li bai v námesačnosti tianmu spievať suvenír na odchode, je "noha DE na patinagem DE Xie Gong, jeho zelená rebrík", hovoria, že je tento dreváky. Láskyplné childe jia baoyu sen červené domy často nosia tento drevený papuče. O tom, ako dreváky na folk a cestoval do Japonska, nie Podrobnosti. Neoficiálne histórie z civilného pohľadu, upcháva "všade sa používajú v daždi, naopak min. Kantonská, dážď alebo slnko, muži aj ženy, všetci Nie". "Qing Guangxi xuantong, Shanghai a mužov, leto treba" ťahať, je moderné veci.

Prvá dvojica plastové Šľapky"

Prvá dvojica plastových papuče "objavil v roku 1950 vo Francúzsku. V roku 1960, našej krajine vyrábajú aj plastové papuče. Dnes, hlavný materiál plastové penové dosahuje papuče. Taktiež predstavil "plastové Šľapky, papuče PVC." Eva papuče"sa objavili v období vrcholu"gumené Šľapky","tráva papuče","handričkou papuče"a tak ďalej. V posledných rokoch predstavil plyšové papuče, vnútorné papuče, hotel papuče, jednorázové papuče, Masáže papuče, módne papuče, atď. Rozvoj "papuče" "fúka papuče" a tak ďalej má teraz všetko. A každý má každý štýl, každý má každý príležitosť, papuče trhu možno povedať, že byť v plnom prúde teraz. Najmä "plastové Šľapky" obsah lacné krásny a odolný, veľmi príjem, aby spotrebitelia doma i v zahraničí.

, zástancom prírodných a environmentálnych klímy v posledných rokoch, kože, prírodných materiálov ako drevo, bambus, slama papuče, začala na populárny v našej krajine. Teraz viac cool papuče, zdravotníctva, bezpečnosti modernými prvkami vznikajúce z Klimatizácia papuče, kúpeľ papuče, beach papuče, zdravotné papuče, módne Šľapky, papuče. Ako tieto pestré, farebné scénu papuče pohodlné, elegantné a prírodné a rekreačné nepripútané voľného času príroda, vytvoriť romantickú letnú zábavu.

Zlaté šľapky

Neskoré dynastie 21 je staroveký Egypt "dynastie" tohto obdobia starovekého Egypta umeleckú činnosť, ale tento čas kovové remeslo skóroval pomerne úspechy. "Zlaté Šľapky" je jedným z vynikajúcich predstaviteľov. Je vyrobená z rýdzeho zlata, 23.5 cm dlhé, dizajn je román, moderný, výroba technika je docela v poriadku, vyzerá tenký a krásne. Na jediný je vyrytý s kruhovým vzorom, robiť to viac elegantné a chic, v rovnakom čase ako studený kov remeslá injekčne s nežnosťou, je dvadsať dynastie boutique v procese zlata.

Osvetlenie papuče

Americký vynález doug, nedávno vymysleli akési "osvetlenie papuče pochodovať môže automaticky rozsvieti v tmavom prostredí priestor, rad 6-7 metrov pred častými odstraňuje noc strachu tmavé pocit, naštvaný. Predná časť nové papuče je vybavený malej žiarovky, keď vstavané senzory "notice" na tmavom prostredí, alebo keď niekto dal na to bude automaticky žiarovka rozsvieti dopredu, "smart" senzory spolu s protišmykovou podrážkou, vymeniteľnou lítiovou batériu a oneskorenie lights out intímne design, stojí asi $40 "osvetlenie papuče" zásadou jednoduché riešené vyžaduje časté dark pacientov alebo watchman's starostí. Je veľmi populárne medzi spotrebiteľmi.

Pre modernú spoločnosť, a existuje mnoho funkčných sandále, papuče, napríklad led usb papuče, šľapky zdravotnej starostlivosti fyzikálnej terapie a špeciálne antistatické papuče, tam sú všetky druhy umenia, modelovanie papuče, akokoľvek papuče evolúcia sa dnes rozšíril na tisícky kategórií, ako ľudia živé dopyt neustále zlepšovať, sa tiež objaví v budúcnosti ďalšie špeciálne funkcie a špeciálne štýly papuče.