Domov > výstava > Obsah

Utrite trh vyhliadky papuče

Dec 21, 2016

Čistenia papuče, rovnako ako jeho názov napovedá, je keď papuče nosiť, a čisté vnútorné podlahy čisté plniť utrpenie kefovanie opakovane. Tento svieži topánky musia mať by bola vítaná.

V súčasnosti obyvatelia miest žijú na budove, izby majú keramické dlaždice podlahy, tiež majú dláždené mramorom a plastové podlahy, rozšírené niektoré stále ležal na podlahe. Izba krásne a pohodlné, ale tiež prináša nekonečné problémy a unavení, je potrebné často mop podlahu! Menší odpor mop podlahou, s viac ako desať minút, potom pár minút, časovo náročné a pracné. Ak nie je starý muž v domácnosti, tehotné ženy a deti, je oveľa väčšie problémy. Hoci mop podlahy nástroje neustáleho zlepšovania, ale stále nemôže vyriešiť problém dôkladne, pretože tak dlho, ako niekto je chôdza každý deň, tam bude prach.

Na tento účel Urobme hypotetická, ak použitie ľudí chodí zdrojov, rozvoj môže nástroj, mimochodom, bude veľmi populárne s ľuďmi? Nesporne, tento nástroj je najlepším kandidátom pre vnútorné papuče.

Utrite aspekty môže to urobiť aj obyčajné papuče papuče, ale dodáva vrstva spodnej nasávania protišmyková, nosia-odolné, silné vláknité vlákno materiálov. Dať na papuče, chodil o miestnosti v rovnakom čase, budú aj podlahy čisté! Kedy sviatky, rodina, viac podlahu len otrite čisté. Okrem toho, tento druh papuče v materiáloch, vlákniny, pridajte vrstvu v spodnej časti šiat mäkké a pohodlné, rovnako ako pokročilé koberec chodiť, pocit bude pohodlnejšie. A je tiež ľahko vyčistiť, vo vode môžu byť čistené.

Analýza trhu:

Papuče tento trh je hrozný, a je viac veľký dopyt vnútorné papuče, každá rodina všetky potrebné, každá rodina potrebuje dva alebo tri páry, menej ako potrebujete sedem alebo osem párov, keď je hotely, reštaurácie, vedeckých výskumných ústavov je viac, trh kapacít, dobré vyhliadky, je ťažké odhadnúť.

Čistenia papuče nielen dáva topánky pomôcka, a pripojený k funkcie, dostanú Vitajte ľudí. A cena nie je príliš drahé, každá rodina môže dovoliť ceny takého.