Domov > Novinky > Obsah

Správne pochopenie jednorazových výrobkov

Dec 21, 2016

Výhody jednorazové tovaru

1 zdravie: Papierový jednorazové vo fast food reštaurácií, zdravie.

2, recyklovateľnosť: väčšina jednorazových výrobkov je možné recyklovať, ako papier, plast.

3, zákona (1): zákon je teraz povolená na výrobu jednorazových výrobkov.

4 zákona, (2): teraz zákon jednorazové tovaru má určité obmedzenia, tak dlho, ako je socha ji zákon-akceptujúcej občania pod podmienkou bez porušenia zákona, nebudete mať príliš veľa škôd na životnom prostredí.

5 a zdravotnícky materiál: mnoho zdravotníckych potrieb musí byť jednorazové, nie je to otázka životného prostredia, je to otázka ľudského života.

6, mýtus (1): o viac ako 90% ľudí si myslí, jednorazových výrobkov výrazne znečisťujú životné prostredie, nie je tento prípad. Vhodné použitie jednorazových Nevytvárať príliš veľa znečistenia životného prostredia.

7, chyba (2): Hoci jednorazové výrobky môžu mať vplyv na životné prostredie, ale bol na odstránenie časti znečistenia, recyklovateľnosť a na poslednej už do inej časti znečistenia. V skutočnosti, nie Uložiť je * environmentálne vinníka.

8, s jedno-off a neukladá škody ako: Ak jeden deň s pár paličiek, stupeň škodlivosti pre životné prostredie, ale je pár paličiek, prinajlepšom, je 10 za strom, ak mu môžete žiť 100 rokov starý a iba strom, a 100, dosť aby strom MiaoChangCheng veľké stromy. Ak osoba odpad 10 ml vody denne (pre niektorých) viac než desať dní majú za liter, sto dní kilogram, rok má štyri kilogramy, keby sa dožil 100 rokov, takmer pol tony vody! Jednorazových výrobkov je len obetného baránka za to!

Pohodlné, zdravie, a spoľahlivé, nemá spôsobiť sekundárne znečistenie, náklady malé, výhody zabrániť krížovej infekcie, je ľahké, pohodlné, šetria čas. Pracovať viac zaneprázdnení ľudia, ako znížiť niektoré problémy po umytí, tiež sa môžete vyhnúť niektoré šírenia choroby.