Domov > Novinky > Obsah

Hotel Amenity Supplies Standard

Sep 27, 2017

Hotel Amenity Supplies standard

Hotelové papuče pre budúcu hotelovú izbu dodávajú štandardný výhľad

S rýchlym rozvojom internetu, hotelový priemysel sa postupne mení, najmä hotelová izba dodáva štandard, hotel obstarávanie položky nie sú obmedzené na bežné dodávky miestnosti.

Môžete si predstaviť, že budúcnosť hotelovej izby dodáva štandard, sú plné obchodnej atmosféry, aký druh scény? Pozrime sa na ďalšiu:

1, kľúč smart phone room

Buďte vždy opatrní, aby ste si kľučku hotelového izby alebo izbovú kartu? Teraz je vyvinutá nová technológia hotela, aby mohli používatelia chytrých telefónov vstúpiť do hotelovej izby bez kľúča. Teraz sa v niektorých hoteloch začal tešiť z tejto služby. Už pred tromi rokmi testovala spoločnosť InterContinental Hotels Group smartfóny ako kľúče od miestnosti. Pomocou aplikácie od spoločnosti OpenWays môžu hoteli nájsť kúsok zvukových kódov na svoj vlastný iPhone alebo Android, telefónom vedľa zámku skenovať otvorené, je to pohodlné.

2, hotelový snímač

Mnohé konkrétne pre hotelové obstarávanie, sú v súčasnosti v rozvoji izbových snímačov. Napríklad hostia môžu automaticky vstúpiť do dverí, snímač teploty tela dokáže snímať teplotu hosťovského tela a potom upraviť izbovú teplotu v hotelovej izbe. Emocionálne snímače môžu cítiť pocity hostí a potom podľa hostí hrať náladu pieseň.

3, zrkadlový televízor

Pre obchodných hostí je čas veľmi dôležitý. Zvyčajne sa stretávajú, ešte si nečúvajú tvárou, aby dúfali, že pochopia globálne aktuálne správy o dynamike a aktuálnych záležitostiach. Mirror TV môže efektívne pomôcť týmto hosťom ušetriť čas. Zrkadlový televízor je zrkadlom a funkcia televízora je integrovaná do kúpeľne. Hostia v umývaní súčasne môžete sledovať televíziu, porozumieť dynamike a novinkám. 4, podnikanie

Podnikanie, ktoré je pre hostí hotela, je dôležitou službou. Všeobecní obchodní hostitelia cestujú v mnohých prípadoch zabudnú nosiť všetky druhy kancelárskeho vybavenia, nabíjačky, slúchadlá a tak ďalej. Rovnako ako mini bar je pre hotelových hostí, aby zabezpečili jedlo a pitie, obchodný bar je pre hostí poskytnúť rôzne vybavenie a príslušenstvo. Či už je to pre hotelových zákazníkov, alebo pre hotelových hostí voľný čas, táto služba je veľmi nevyhnutná.

Budúcnosť hotelových dodávok už nie je rovnaká, v ére rozvoja, hotelový priemysel by mal pokračovať v napredovaní na uspokojenie potrieb zákazníkov, verím, že tieto štyri štandardy nebudú koncom hotelovej služby.