Domov > Novinky > Obsah

Hotel Slipper Light

Oct 30, 2017

Hotel Slipper light

Jednorazové papuče majú mnoho výhod: vetranie; Filtrovateľnosť. Zachovanie tepla; Namiešanie vody. Vlastnosť vodotesnosti; škálovateľnosť; Nechajte šok; Cítite sa dobre a jemne; Svetlo; Odolné a odolné; Nedostatok smeru tkaniny; V porovnaní s textilnou tkaninou je výroba vysoká a rýchlosť výroby rýchla. Nízka cena a hromadná výroba; Pevná veľkosť, nie je ľahké deformovať; Klzný, pohodlný, ľahko použiteľný a tak ďalej. Vhodné pre hotel, hotel, nočný kúpeľ, saunu a iné miesta.

V súčasnej dobe je najväčšia čínska čiapka na jedno použitie, naša spoločnosť vyvinula samostatne rôzne papuče. Staňte sa jednou z najvplyvnejších značiek domácich a zahraničných podnikov. Používajte mäkké a pohodlné vysokokvalitné tkaniny s froté, zamat, koral a pod., Aby ste nepoškodili pokožku a pohodlne nosili. Najpohodlnejšie prispôsobenie je možné vykonať podľa rôznych chodidiel. Použite trojvodičový mechanizmus vozidla, môže byť veľmi silný, aby ľahko neklesol. Môže byť aplikovaný na elektronickú výrobu, bezprašnú dielňu, stravovacie služby, spracovanie potravín, školu, spracovanie striekaním, razenie kovov, ústavy, spracovanie rúk, nemocnice, kozmetické, farmaceutické, továrne, čisté životné prostredie, verejné priestranstvá, , Jednorazové papuče sú bežne viditeľné v hoteloch alebo v hotelových izbách a ľudia, ktorí žili v hotelových izbách, to vedia. Jedna zo šiestich položiek v hoteli je jedným z nevyhnutných položiek pre hotelové zásoby alebo penzióny. Ako nakupovať hotel? Čo by ste mali venovať pozornosť pri nákupe? Povedzme vám čo!

Hotel dodávky obstarávania jednorázových papuče boli predovšetkým veľkoobchod, ktorý by mal venovať pozornosť nasledujúcim bodom, keď robia hotelové potreby veľkoobchod, jednorazové papuče, aký materiál je prvý určiť, ako sú netkané látky papuče papuče, jednorazové uteráky, papuče, mriežka, atď.

Netkané papuče sú zložené z náhodných vlákien, ktoré majú vlastnosti odolné proti vlhkosti, priedušné, pružné, ľahké, netoxické a nedráždivé, nízke ceny atď. Papuče na uteráky majú vysokú tepelnú ochranu, ktorá je nepriepustná, absorbčná, pružná a neporušená. V porovnaní s textilnou tkaninou má vysokú produktivitu a vysokú výrobnú rýchlosť. Podrážka má protišmykový výkon, pohodlné a pohodlné používanie.

Papuče sú vyrobené z čistého bavlneného tkaniva, krásne, pohodlné a krásne, priedušné a chladné, dobré spracovanie, dobrá kvalita, pohodlné, nie je ľahké deformovať, ani neublížiť podlahu.

V posledných rokoch čínsky cestovný ruch rýchlo pokročil, ale problém rýchleho pokroku v podobe, infraštruktúre a kvalite služieb sa stáva čoraz očividnejším. Doteraz viac ako 300 spoločností reagovalo a formálne podpísalo environmentálnu iniciatívu.

V poslednej dobe, "Čína hosťovská toaleta spoločnosť nízkouhlíková environmentálna zodpovednosť iniciatíva tlačová konferencia" hostil hotelovej siete sa konala v guangzhou. Hotelová reštaurácia poskytuje pohodlie a komfort pre toaletné potreby izieb (zubné kefky, zubné pasty atď.). Koncept spotreby je hlboko zakorenený v srdciach každého hosťa. S cieľom integrovať environmentálne povedomie do strategických cieľov bola schopnosť ochrany životného prostredia nepretržite a nepretržite podporovaná. V overovacej norme hotela označeného hviezdičkou v Číne sa v písomných predpisoch nachádza, že je dôležité dodávať toaletné toaletné potreby, ako sú zubná kefka a zubná pasta. Nízkokarbonový cestovný ruch je ukazovateľom pokroku v cestovnom ruchu v budúcnosti a rozvoj "nízkouhlíkového cestovného ruchu" sa stal smerom rozvoja cestovného ruchu.