Domov > Novinky > Obsah

Hotel Slipper niekoľko procesov s

Aug 12, 2017

Hotel Slipper Niekoľko procesov s

Hotelový výrobok papuče je to, ako to vyzerá

V hoteli papuče sú všeobecne poskytujú častejšie produkty, pretože veľa hostí nebude nosiť papuče, a tak poskytovať kvalitné, dávať pohodlné jednorazové papuče je veľmi dôležité.

Hotelové papuče vidieť je jednoduché, ale potrebu niekoľkých procesov s kompozíciou, najprv musíme prelomiť proces papuče hotela, hotelové papuče sú na poschodí, pomoc, topánky, podrážky, rohože, baliace a iné materiály,

1, výber materiálov, to je rozdiel medzi trieda a cena hotelových papúčikov, akákoľvek tkanina môže byť vyrobená z papuče, cenová úroveň sa tiež pohybuje od výberu materiálov venovať pozornosť vlastnosti tkaniny , podľa vlastností tkaniny na rozlíšenie, či kompozitné huba, Ak nemôžete pridať špongiu ovplyvní vzhľad a pohodlie papuče!

2, horné: papuče sú rozdelené na all-inclusive, half-bag, kríž a sklápacie prax, každá metóda je iná, horná môže byť vytlačené alebo vyšívané LOGO, horná forma musí byť založená na veľkosti podošvy, aby zodpovedali, inak to bude mať vplyv Pozitívne dvojité pantofle vzhľad!

3, pomôcť: tiež známy ako papuče príslušenstvo, tento materiál v súčasnosti používa veľmi nízke ceny materiálov, my všetci si myslia, že vo vnútri materiálu nemôže vidieť, v skutočnosti, tento kus materiálu sa spolieha na nohu, a to kryt obuvi Všetko ovplyvňuje pocit nohy!

4, topánky pokrývajú: topánky topánky pod veľkosťou podrážok na rezanie, ak je materiál podložky venovať pozornosť obuvi kryt väčší ako podošvy!

5, podošvy: podošvy majú niekoľko druhov materiálu, hrúbka môže byť prispôsobená podľa požiadaviek zákazníka alebo cenové požiadavky, podrážky hlavnej veľkosti pozornosti a deformácie, ak sa nestretávate s deformáciou, ovplyvní vzhľad efektu!

6, okraj balenia: okraj papuče je založený na farbe krytu topánky, volal s farbou, materiál podľa ceny filtra!

7, balenie: vo všeobecnosti používa samolepiace transparentné vrecko OPP, každý pár podľa požiadaviek vonkajšieho balenia!

V posledných rokoch, hotelový priemysel sa vyvinul rýchlo, hotel dodáva priemysel potrebuje sledovať zmeny v hotelovom priemysle, pretože súčasný predajný model stále zostáva v spiatočnej móde nie je žiaduce, nárast éry elektrickej energie, hotel dodávky potrieb priemyslu rozvíjať? Sledujte výrobcov jednorázových papúčov, aby ste ich pochopili.

Po prvé, ako rozvíjať malé a stredné podniky

Rozvoj elektronického obchodu s tradičným modelom predaja priniesol obrovský vplyv, ale aj mnohé podniky priniesli nádej. Malé a stredné podniky sa pripojili k elektrickému obchodnému tímu, hotelové obchody nie sú ďaleko za sebou. Online, offline kombinácia obchodného modelu, aby sa prispôsobila potrebám vývoja hotelového priemyslu.

Po druhé, nemôže úplne ignorovať a nemôže sa naň úplne spoliehať

Niektoré spoločnosti na rozvoj e-commerce odmietajú, a niektoré spoločnosti sú plné dôvery, pre linku v rámci predajných kanálov na trhu sa nevyvíjajú.