Domov > Novinky > Obsah

Ako určiť materiál papuče

Dec 21, 2016

Väčšina spotrebiteľov bude žiadať clerk, keď kúpiť papuče papuče, materiál skutočne papuče je dobré zistiť, vybrať a kúpiť keď nemusíte byť v súlade s predavač odporučiť, a niektoré asistent nemá vždy hovorí pravdu.

Spotrebiteľ ako posúdiť materiál papuče?

Tu malé robiť až povedať, cool papuče na trhu prítomné je vyrobený s tohto materiálu, materiál Eva, fúkanie, plastu a peny materiálu, všeobecne v obchodaku papuče, základný materiál papuče, Eva materiálu a fúka fúka tak Eva materiál a materiál papuče teraz je mainstream papuče, Eva papuče je menšia a ľahšia materiálové , mäkkosť je mierny, nosia-odolné non-sklzu, veľa športové topánky sole je vyrobený z materiálu Eva. Fúkania materiálnu papuče oveľa ťažšie ako Eva papuče je zrejmý, ale viac soft ako Eva topánky, nosenie veľmi pohodlné. Ak stále neviete ako rozlíšiť Eva a fúkanie papuče, len nezabudnite ťažšie fúkanie papuče, svetlo je Eva papuče.

Plastové Šľapky všetci nie neznámych, prvýkrát objavil na trhu papuče sú plastové papuče, plastové Šľapky hladké a lesklé, v porovnaní s iným materiálom papuče je tuhý, materiál často a plastové nádoby a plastový materiál je rovnaký. Penové Šľapky, Zobraziť viac, hlavne na trhu stánkov pre penový materiál je veľmi lacný, cena tiež veľmi lacné pin je veľmi dobrá, ale kvalita je najhoršie zo všetkých papuče. Penové šľapky je mimo hlavného prúdu, papuče je ľahko odlíšiť, najviac direct je kvalita je veľmi ľahká, stlačte sole rukou sa môžete ľahko dutín.

Zavedením vyššie, som presvedčený, že väčšina spotrebiteľov vie ako identifikovať materiál cool papuče, ako si vybrať a kúpiť pár kvalitných a móda cool papuče.