Domov > Novinky > Obsah

Vnútorné papuče komfortné funkcie

Jul 03, 2017

Vnútorné papuče komfortné funkcie

ndoor papuče, zlepšenie kvality života ľudí, a viac blízko životy ľudí, vnútorné papuče sa všeobecne delia na bavlnu veže.

Topánky, papuče, kúpeľňa papuče, chudnutie papuče, fitness papuče, obrúsky papuče, jednorazové papuče (hotel drag), atď.

Názov význam, bez ohľadu na to, aký druh vnútorné papuče, sa používajú hlavne v miestnosti, pohodlné, hygienické, teplé, pohodlné Charakteristika vnútorné papuče postupne stala neodmysliteľnou súčasťou života ľudí.

Prvý: TPR koncom

To dno je najčastejší, TPR spodnej časti procesu je rozdelená do, TPR mäkký, pevný TPR, TPR

Strane šev dole, existuje veľa priateľov, že koniec gumy, šľachy na konci, ranu lištu dole, viskózy na konci môže byť kvalifikované ako tejto kategórie.

TPR

Na konci výhodou je, že mäkké, vodovzdorná určitú odolnosť opotrebenia, cíti, ako by sme zvyčajne poznajú gumové pocit je TPR na základe tlaku do tkaniny, zvýšenie životnosti TPR.

Druhá: EVA koncom

Tento druh na konci veľa ľudí bude cítiť divne, v skutočnosti, často ísť na cestu a milujem kórejské Dráma je žiadny cudzinec

Hotel towers sú v podstate zvyknutí robiť to na konci. Kórejské Dráma v mnohých rodinách nosiť papuče je koniec tohto druhu.

EVA

Na konci výhody sú: pevné, ľahké, ľahko sa čisté, komfortné priedušné, mäkké, bohaté farby. Ľahko spracovávať ľahká prilepiť, ľahké sa zamilovať vypnuté. Vhodné pre plážové topánky, ťahať domov voľný čas, cestovanie papuče a tak ďalej.

Tretí: miesto plastové handričkou na konci

Bod plastovej tkaniny v krajine nie je veľmi populárne, pretože veľa ľudí má pocit nepohodlné, že nie je vodotesný. V skutočnosti, v zahraničí, tento druh koniec je tiež veľmi časté,

najmä

Američania sú najviac rád. Najviac používané v živočíšnych topánky, Japonsko

Južná Kórea tiež rád nosí tento druh spodnej, pretože tento spodnej sklzu je veľmi dobrá, pretože jeho mute účinok sa používa aj v mnohých high-end hotely a nemocnice. Mäkké, ľahké, non-sklzu.

Štvrtý: látkové spodnej

Existuje mnoho typov handričkou, užitočné semiš, užitočné plátno, môže existovať mop mop, spodnej časti papuče, spodnej časti papuče pre drevené podlahy, mäkké a pohodlné, veľmi dobré čistenie, väčšina priamych hodiť do práčky na to. Ak ste izba má koberec alebo veľmi kvalitnej drevenej podlahy, alebo ste žena house, ako hniezdo v spálni Internet, tak mäkké a pohodlné papuče dno je určite najlepšou voľbou. Ale tento druh spodnej časti topánky z remesiel je ťažšie a trhu publikum nie je veľké, zriedkavo o trhu. Čínsky trh nie je ľahko ovládateľná také papuče. Je EVA.

Koniec vrstvou kože po syntézu proces. Mimo topánky (na obrázku) na konci väčšina je použitie tohto materiálu. Rovnaké plastové handričkou, EVA, rovnakú látku, PVC

Koniec je tiež väčšinou používaný v Japonsku a Južnej Kórei papuče. Pravdepodobne preto, Japonsko a Južná Kórea, väčšina rodín sú drevené podlahy a koberce, tejto spodnej časti papuče, v podstate bez ohľadu na ľavé a pravé, je ľahko nosiť náhradné.

Tak to je najviac populárne v Japonsku a Južnej Kórei, nebude to byť kontaminované s prachom, tak dlho, ako rub na handričku na dve špinavé čisté.

Ale pre čínskeho ľudu nie je ako dobre prijať, v skutočnosti, jeho nohy pocit je docela tupý.