Domov > Novinky > Obsah

Vnútorné papuče Vnútorné papuče Netkané textílie

Aug 01, 2017

Vnútorné šmykľavka Vnútorné šľapky netkané textílie

Vnútorné papuče vlastnosti netkanej textílie:

Netkané textílie bez zemepisnej šírky a dĺžky, prispôsobenie a šitie sú veľmi pohodlné a ľahko tvarovateľné svetlo, ktoré milujú nadšenci manuálu.

Pretože je potreba točiť textílie a vytváranie tkaniny, ale textilné krátke vlákno alebo vlákna orientáciu alebo náhodné usporiadanie, vytváranie štruktúry vlákien, a potom použiť mechanické, tepelné alebo chemické metódy, ako je vystuženie.

To nie je tkané jediné priadze, uzol spolu, ale vlákno priamo cez fyzickú metódu spojiť dohromady, takže keď dostanete svoje oblečenie v lepkavé, zistíte, nie je koreň vlákna. Netkané textílie prechádzajú cez tradičné textilné princípy a majú krátky tok procesov, rýchlosť výroby je rýchla, vysoký výnos, nízke náklady, široké využitie, suroviny a ďalšie.

Vzťah medzi netkanou textíliou a netkanou textíliou

Spunbond a nonwovens sú podriadené. Výroba netkaných textílií má veľa výrobných procesov, z ktorých spájaná priadza je jedným z netkaných výrobných procesov

(Vrátane metódy spunbond, metódou vyfukovania za tepla, metódy valcovania za tepla, spôsobu atentátu na vodu, väčšina trhov využíva výrobu netkaných textílií)

Netkané textílie podľa kompozície obsahujú polyester, polypropylén, nylon, spandex, akryl, atď .; rôzne zložky budú veľmi odlišné netkaný štýl. Tkanina zo zvlákňovaného vlákna sa zvyčajne vzťahuje na polyesterovú spájanú splietanú, polypropylénovú priadzu; a tieto dva štýl tkaniny je veľmi blízko, prostredníctvom vysokej teploty test na identifikáciu.

Netkaná textília je netkaná textília, ktorá sa používa na priame použitie polymérových triesok, krátkych vlákien alebo vlákien na prechod vlákien cez prúdenie vzduchu alebo mechanicky, a potom cez spriadanie, vpichovanie alebo vystuženie za tepla a nakoniec po dokončení. tkaniny. S mäkkou, priedušnou a plochou štruktúrou nových výrobkov z vlákien nie je výhodou výroba vláknitých trosiek, odolných, trvanlivých, hodvábne mäkkých, ale aj zosilneného materiálu, ale aj pocit bavlny, bavlny a bavlny v porovnaní s netkanými Taška vrece ľahko tvar, a náklady na lacné.

Výhody domácich papučov:

1) Vodotesné

2) Škálovateľnosť

3) neroztierané

4) cítiť dobre, mäkké

5) flexibilné, možno obnoviť

6) Neexistuje žiadny smer tkaniny

7) V porovnaní s textilnou výrobou s vysokou produktivitou, výrobnou rýchlosťou

8) nízke ceny, môže byť sériová výroba.

9) vetranie

10) filtrovateľnosť

11) Izolácia

12) Absorpcia vody

13) Svetlo

14) pevná veľkosť, nie je ľahké deformovať

15) odolnosť proti skĺznutiu

Nevýhody domácich papúčov:

1) vlákna usporiadané v určitom smere, tak ľahko rozdeliteľné od pravého uhla a tak ďalej. Zlepšenie výrobnej metódy sa preto zameralo hlavne na prevenciu zlepšenia rozdelenia.

2) nízka pevnosť a trvanlivosť v porovnaní s textíliami

3) nemožno čistiť ako ostatné tkaniny.