Domov > Novinky > Obsah

Vnútorné papuče otvorené šľapky

Jun 01, 2017

Vnútorné papuče, zlepšenie kvality života ľudí, a viac blízko životy ľudí,

Vnútorné papuče sa všeobecne delia na bavlnu papuče, otvorené Šľapky, kúpeľňa papuče, chudnutie papuče, fitness papuče, obrúsky papuče, jednorazové papuče (hotel drag) atď.

Je nepostrádateľnou súčasťou života ľudí, a je nevyhnutnou súčasťou života ľudí. Je to akési vnútorné papuče, ktoré sa používajú hlavne v miestnosti, pohodlné, hygienické, teplé a pohodlné.

Prvý: TPR koncom

To je najčastejšie na konci TPR na konci procesu je rozdelený do, TPR mäkký, TPR pevný, TPR bočné šev dno, existuje veľa priateľov, že gumové dno, šľachy dolnej, vyfukovanie spodnej, môžu byť klasifikované ako tejto kategórie.

TPR konci výhody mäkké, nepremokavé, s určitú odolnosť voči opotrebeniu, cíti ako každý je zvyčajne zoznámia s gumovou pocit, existuje základ v TPR, tlak do tkaniny, zvýšenie životnosti TPR.

Tento druh na konci veľa ľudí bude cítiť divne, v skutočnosti, často ísť na cestovanie a rád vidím, kórejského ľudu nám nie je cudzie,

Hotel towers sú v podstate zvyknutí robiť to na konci. Kórejské Dráma v mnohých rodinách nosiť papuče je koniec tohto druhu.

EVA na konci výhody sú: pevné, ľahké, ľahko sa čisté, pohodlné a priedušné, mäkké, bohaté farby. Ľahko spracovávať ľahká prilepiť, ľahké sa zamilovať vypnuté. Vhodné pre plážové topánky, domáce voľný čas ťahať, cestovanie papuče a ostatné tretie: bod plastové handričkou na konci plastovej tkaniny v krajine nie je veľmi populárne, pretože veľa ľudí má pocit nepohodlné, že nie je vodotesný. V skutočnosti, v zahraničí, tento typ z

Na konci je tiež veľmi časté, najmä Američania najradšej. Väčšinou používa zvierat topánky, Japonsko a Južná Kórea tiež rád nosí tento druh spodnej, pretože tento spodnej sklzu je veľmi dobrá, pretože mute efekt sa používa aj v mnohých high-end hotely a nemocnice. Mäkké, ľahké, non-sklzu.

Existuje mnoho typov handričkou, užitočné semiš, užitočné plátno, môže existovať mop mop, spodnej časti papuče, spodnej časti papuče pre drevené podlahy, mäkké a pohodlné, veľmi dobré čistenie, väčšina priamych hodiť do práčky na to. Ak váš izba má koberec alebo veľmi kvalitnej drevenej podlahy, alebo ste žena house, ako hniezdo v spálni Internet, tak mäkké a pohodlné papuče dno je určite najlepšou voľbou. Ale tento druh spodnej časti topánky z remesiel je ťažšie a trhu publikum nie je veľké, zriedkavo o trhu. Čínsky trh nie je ľahko ovládateľná také papuče.