Domov > Novinky > Obsah

Nové lacné hotelové papuče Ako urobiť ochranu životného prostredia

Aug 01, 2017

Nové lacné hotelové papuče Ako urobiť ochranu životného prostredia

Hotelové papuče v použití, ako urobiť ochranu životného prostredia

Hotelové papuče, hotelové papuče veľkoobchodné

Hotel papuče a tak sú to jednorazové položky, ako to urobiť po použití ekologicky šetrné?

Existuje niekoľko spôsobov recyklácie:

1, ak môžu návštevníci, ako napríklad hrebene môžu byť recyklované, hostia môžu vziať svoje vlastné.

2, ak budete musieť vyhadzovať navrhované vyhodenie do koša je lepšie.

3, ďalšie aspekty použitia. Ak je to možné, napríklad zlikvidovaná zubná kefka sa môže vrátiť späť na kefy a podobne.

Ak sa v hotelovom páre topánok po mnohých cestách nosí veľa cestujúcich, ak nechcete ich používať, priaznivá hodnota hotela sa značne znížila. Teraz kvôli dostupným hotelovým papučkám bude stáť hotel jednorazové papuče. Hostia sa budú cítiť čisto, hygienicky, pohodlne a neopakovane pri registrácii, takže sa nemusíte obávať, že budete nosiť papuče cez ostatných.

Hotelový výber hotelových potrieb je samozrejme bezpečný a zdravý ako predpoklad, zdravie a bezpečnosť je prvou osobou. Ak hotel vybral nezdravé hotelové zásoby a ublížil hosťom, tak pre hostí i pre hotel bude trpieť veľmi veľká strata.

Aký materiál sa používa pri výrobe papúč? Nasledujúce, aby ste pochopili ďalšie:

Hotelové papuče ako pohodlné na pobyt hostí tiež zlepšiť hotel vlastnú kvalitu služieb.

Jednorazové zásoby sú v hoteli veľmi bežné, a to nielen na zníženie nákladov na pracovnú silu pre hotelových pracovníkov, ale aj na zvýšenie pohodlia zákazníkov. V súčasnosti hotel ponúka širokú škálu papuče, všetky druhy materiálov z papuče. Pre hotel by výrobcovia mali vybrať ako?

S najširšími papierovými hotelovými papučami z polyesteru alebo bavlnenej tkaniny, polyesterová tkanina vysokej pevnosti, dobrá elasticita, hladký povrch. Vzhľadom k tomu, charakteristiky polyesterových materiálov, vyrobené z papuče majú dobrú vodotesnosť proti skĺznutiu, ale aj známky opotrebenia.

Ale polyester je tiež nevýhodou, ako je jedna z polyesterových vlákien sú hydrofóbne vlákna, ľahko adsorbuje olej a opotrebovanie procesu je náchylný na statickú elektrinu a adsorpciu prachu. Škody na životnom prostredí sú tiež väčšie, papuče z polyesterovej bavlny sú syntetické vlákna, ktoré nemožno degradovať. Polyester je zmes polyesteru a bavlny, cítite sa pohodlne ako bavlna a lepšie noste bavlnené pot.

Hotelové papuče sú všeobecne hotely a iné hotely, ktoré poskytujú viac jednorázových produktov, skontrolujte, že hostia vo všeobecnosti nemajú papuče. Preto je obzvlášť dôležitá dvojica kvalitných, pohodlných materiálových papierových výrobkov.

Hotelové papuče vidieť je jednoduché, ale potrebu niekoľkých procesov s kompozíciou, najprv musíme prelomiť proces papuče hotela, hotelové papuče sú na poschodí, pomoc, topánky, podrážky, rohože, baliace a iné materiály,

1, výber materiálov, to je rozdiel medzi trieda a cena hotelových papúčikov, akákoľvek tkanina môže byť vyrobená z papuče, cenová úroveň sa tiež pohybuje od výberu materiálov venovať pozornosť vlastnosti tkaniny , podľa vlastností tkaniny na rozlíšenie, či kompozitné huba, Ak nemôžete pridať špongiu ovplyvní vzhľad a pohodlie papuče!

2, horné: papuče sú rozdelené na all-inclusive, half-bag, kríž a sklápacie prax, každá metóda je iná, horná môže byť vytlačené alebo vyšívané LOGO, horná forma musí byť založená na veľkosti podošvy, aby zodpovedali, inak to bude mať vplyv Pozitívne dvojité pantofle vzhľad!