Domov > Novinky > Obsah

Nové lacné Hotel papuče ako identifikovať papuče materiálu

Aug 12, 2017

Nové lacné hotelové papuče ako identifikovať papuče materiálu

Hotel jednorazové papuče bežný typ

1, EVA koncom: hotel je v podstate zvyknutí robiť tento účel veže

2, bod plastovej tkaniny na konci: najčastejšie používaných zvierat topánky, Američania najviac páči, kvôli jeho pokojnú účinok sa používa aj v mnohých high-end hotely a nemocnice. Mäkké, ľahké, non-sklzu.

3, handričkou na konci: ale tento druh spodnej časti topánky z procesu je ťažšie a publikum trhu nie je veľký, zriedkavo o trhu. Čínsky trh nie je ľahko ovládateľná také papuče. Spodnej časti papuče pre drevené podlahy, mäkké a pohodlné, veľmi dobré čistenie, väčšina priamych hodiť do práčky na to.

4, TPR koncom: je to najčastejšie na konci gumy na konci, šľachy dolnej, ranu lištu dole, viskózy na konci môže byť klasifikovaná ako tejto kategórie.

5, Ostatné vnútorné papuče tkaniny: môže byť použitý v vnútorné papuče na textílie existuje veľa druhov, najviac obyčajný je koralové cashmere, plyš, krátke plyšové, semiš. Existuje, ako je satén tkaniny, velvet, fleece, bavlnené cashmere, uterák handričkou, Južná Kórea Kašmír, bavlna, kožené, atď, v podstate používa pre odevné tkaniny možno urobiť papuče.

6, PVC: EVA na konci vrstva kože po syntézu proces. Mimo topánky (na obrázku) na konci väčšina je použitie tohto materiálu. Rovnaké plastové handričku, EVA, handričkou na konci rovnaká, väčšina zo spodnej časti PVC používané v Japonsku a Južnej Kórei papuče. Nebude to byť kontaminované s prachom, špinavé tak dlho, ako rub na handričku na dva čisté.

Hotel papuče výrobcov: ako identifikovať papuče materiálu

Hotel papuče výrobcov, so zlepšením kvality života ľudí, a viac blízko životy ľudí, papuče sa delia na vnútorné papuče a vonkajší papuče. Vnútorné papuče sú všeobecne rozdelené do bavlny papuče, otvorené Šľapky, papuče kúpeľňa, chudnutie papuče, fitness papuče, obrúsky papuče, jednorazové papuče (hotel drag), ako už názov napovedá, bez ohľadu na to, aký druh vnútorné papuče, sú používané v Izbová hlavné a pohodlnejšie, zdravie, fitness, comfort, únavu a ďalšie charakteristiky papuče tak, že vnútorné papuče postupne stáva neoddeliteľnou súčasťou života ľudí.

Papuče, sami, bez prístrešia, nohy na priamke, je nepochybne oslobodenie nôh; topánky a potom fit, nohy sú akési útlaku, limit, náhodou bude nútená von "Zápach nôh" prísť. V reálnom živote, papuče nielen aby nohy ľudovej z putá, sa zdá byť viac ľudí ducha od extrémnych prácou a životom, oslobodil.

Papuče nie sú cudzie, prvý sa objavil v trhu papuče sú plastové papuče, šľapky plastové pomerne plynulý, jasný, v porovnaní s ostatné materiály papuče viac tuhé, jeho materiál a plastové kelímky a Plastové sudy sú často z rovnakého materiálu. Bublina papuče hlavne stánky vidieť viac, pretože penový material je veľmi lacné, cena je tiež veľmi lacné predať, ale kvalita je najhoršie zo všetkých papuče. Bublina papuče boli z hlavného prúdu, bublina papuče je ľahko odlíšiť, tým najpriamejším je kvalita je veľmi ľahká, ruky stlačte podrážky, bude ľahké ísť dole.