Domov > Novinky > Obsah

Nové lacné Hotel papuče situačná analýza

Jun 16, 2017

Nové lacné hotelové papuče situačná analýza

Kapitola II hotel jednorazový spotreby tovaru prehľad a analýzu súčasného stavu najprv pojmu jednorazové položky pre hotel jednorazovú spotrebu tovaru, je pre ľudí, ktorí cestujú a cestovanie, poskytovať výhodné dodávky, môžete použiť len raz, nie Znovupoužiteľné, vrátane hotela dodáva celý rad denných potrieb ako zubné kefky, zubné pasty, mydlo, kúpeľ, papuče, hrebene a ostatné "šesť malé kúsky", a dokonca aj niektoré hotely poskytne hosťom jednorazové holiace alebo žena kozmetiky, ako aj Reštaurácie poskytovať zákazníkom balené služby, ako aj tašky a tak ďalej. Hoci tam je niečo, čo nie je jednorazové jednorázovo, ale pretože je to osobné použitie článku tak to sa nepoužijú pre ďalší hosť. Jednorazovú spotrebu tovaru obaja pohodlné výhody, ale tam sú veľa nevýhod.

Druhé, klasifikáciu jednorazových položiek možno rozdeliť na: rozpustnú a nerozpustnú; recyklovateľné a nerecyklovateľné rozpustný: zápasy, tácky, poháre, čerpacie papiera, papierových pohárikov; nerozpustný: hrebeň, vaňa klobúky, odpadky, kúpele, šampón, baliace škatule a vrecia. Je možné recyklovať: odpadkové vrecia, zápalky a šampóny a kúpeľ, šijacie súpravy a tak ďalej. Pre životné prostredie v ktorom žijeme, hotel musí klasifikovať jednorazové položky jasne a zabezpečiť, že oni používajú šikovne pri minusom znížiť náklady na hotel a tešíme sa na ochranu životného prostredia.

Po tretie, charakteristika jednorazovú spotrebu tovaru 1, pohodlné ubytovanie v hoteli niektorí z hostí na cestách alebo cestovať, ak existujú mimoriadne veľa vecí, keď budete cítiť obzvlášť znepokojujúce v hoteli pre hostí pripraviť tieto veci z času, bude hosťom cítiť obzvlášť pohodlný, rýchly a najmä tým, privítanie hostí. Hostia môžu zostať mimo pohodlie, aj keď hotel jednorazové položky nie sú veľmi dobré použitie veci, ľudí bude na použitie, ale pre teraz súčasťou špeciálne zameranie na údržbu dámy, prichádza s kozmetikou relatívna alebo viac pre personál izba nedotý ot pochopiť tému hodnotenie prípadu alebo pre každú izbu budú pridané do zodpovedajúcich jednorazové položky. Teraz spoločenstva s cieľom podporiť "CD-ROM akcia", tiež v hotelovej reštaurácii pri výkone najviac prenikavý, mnohí hostia na jedlo nemôže jesť fenomén, kúpite box na prepravu zásielky vziať domov, v tomto prípade, či poľa alebo tašky sú convenie NT. Na uľahčenie hostia môžu vziať domov a potom nosiť a nosiť, aby získali spokojnosti hostí a sociálny rozvoj.

Nasledujúci text je náš často používané "paličiek" skryté troch hlavných nebezpečenstiev: (1), poškodenie dýchania: paličiek v procese výroby sa síra fumigácie, takže využitie tepla v procese vydania SO2, erózie dýchacej sliznice; (2), poškodenie tráviace funkcie: paličiek vo výrobnom procese s peroxid vodíka bielenie, peroxid vodíka má silné korozívne, ústa, pažerák a dokonca gastrointestinálne korózii; brúsenie pomocou púder, telo pomaly hromadil a nakoniec viesť k ľudia majú ochorenie - žlčové kamene. (3), Bakteriálna infekcia: sterilizované paličiek skladovateľnosť až 4 mesiace, akonáhle trvanlivosť je pravdepodobne priniesť hepatitídy žlté baktérií a E. coli a tak ďalej.