Domov > Novinky > Obsah

Nové lacné Hotel papuče veľmi ľahká

Aug 28, 2017

Nové lacné hotelové papuče veľmi ľahký

Hotel jednorazové papuče environmentálne trendy

Teraz papuče na priebeh hotel, ktorý je jednorazové papuče, keď hosť prostredníctvom Dvojlôžková papuče, nabudúce budete nosiť, pretože sú vyrobené z papiera, môže byť použitá iba raz, možno nie opätovne tak nemáte báť nosiť niekto e LSE-papuče. Relatívne čisté, zdravie kvalita je viac kvalifikovaných.

Takže Výber papuče musíte mať dobré vodotesné protišmykovosti a vetranie. Jednorazové papuče navrhnúť rôzne vlastnosti, aby jednorazové papuče majú celý rad výhod, ako je ventilácia, vodotesná odolnosť proti šmyku, absorpcia vody a tak ďalej. V tomto prípade jednorazové papuče zohrá úlohu non-sklzu.

Papuče sú veľmi ľahké a veľmi mäkké a pohodlné nosenie. Hoci papuče výroba je pomerne jednoduchá, nízko nákladová, ale jeho pohodlie, pružnosť, atď je nepochybné, je to veľmi pohodlné na nosenie.

Všetky hotely jednorazové položky, jednorazové papuče sú najviac používané miestnosti dodávky hotel, hotel dodávok veľkoobchod, je tiež najviac veľkoobchod. Jednorazové papuče výrobcovia zvolia, high-end high-foam podrážky, podrážkou soft, vodotesný, topánky voľné, dať na veľmi pohodlné.

Ale s sociálno-ekonomického rozvoja, ochrany životného prostredia sa stala sociálnych potrieb, ochrany životného prostredia je recyklácia, takže aktuálne jednorazové papuče musieť vyvinúť v tomto smere Caixing.

Jednorazové papuče vo výrobe, je oveľa pohodlnejšie. Pretože veľkosť jednorazové papuče sú určitej veľkosti, výroba je jednoduchšie. A na rozdiel od tých, ktorí môžu byť recyklované bavlnené papuče na papuče tkaniny požiadavky sú vyššie, jednorazové papuče na textílie požiadavky sú veľmi nízke. Jednorázové mydlo výrobcovia pri výrobe nemajú priveľa faktory, len vhodnej veľkosti, môžete rýchlo produkovať veľa jednorazové papuče.

Jednorazové papuče majú dobré vodotesné protišmykovosti a vetranie. V dôsledku jednorazové papuče navrhnúť rôzne vlastnosti, aby jednorazové papuče majú celý rad výhod, ako je ventilácia, vodotesná odolnosť proti šmyku, absorpcia vody a tak ďalej. V tomto prípade jednorazové papuče zohrá úlohu non-sklzu. Vzhľadom na tieto výhody hotela spoľahnúť, že výber jednorazové papuče, pretože hostia nielen ako čisté a hygienické papuče, tiež radi nosiť veľmi pohodlné papuče.

Jednorazové papuče sú veľmi ľahké a veľmi mäkké a pohodlné nosenie. Hoci jednorazové papuče výroba je pomerne jednoduchá, nízko nákladová, ale jeho pohodlie, pružnosť, atď je nepochybné, je to veľmi pohodlné na nosenie. V hoteli môžete dopraje kúpiť, vyberte si čisté a jednorazové papuče pre hostí poskytovať služby.

Nevýhody:

1) nízka pevnosť a odolnosť v porovnaní s textílie

(2) nie je možné umývať rovnako ako ostatné textílie

3) vlákna usporiadané v určitom smere, tak ľahko oddeliť od pravého uhla a tak ďalej. Preto zlepšenie spôsob výroby je hlavne zabrániť zlepšenie rozdelenia.