Domov > Novinky > Obsah

Papuče nedošlo viacero opätovné použitie

Oct 19, 2017

Papuče nedošlo viacero opätovné použitie

O používaní hotel po pocit, papuče

Nezabudnite zakaždým, zakaždým, keď cestujú do zahraničia cestovné, zakaždým, keď sa. Ako dlho žijú v hotely, hotelové izby, nájdeme hotel, hotel stáli rôzne jednorazové veľa položiek, hotel papuče majú jednorazový hrebeň, jednorazové kefka, jednorazové zubnú pastu, jednorazové šampón, jednorazové sprchový gél, atď., veľký pohodlie našich cestovanie, ale aj zdravie každého človeka priniesol ochranu, aby sa zabránilo opakované použitie položky hrozba baktérií.

Ale keď som bol prijatý do hotela alebo hotelovej izbe papuče, vidieť toľko jednorazový hotel dodávky, moje srdce pocit ťažkých.

Ten obrovský Číne, bezpočet ľudí v hoteli pobytu. Je možné, že budeme konzumovať veľa jednorazový hotel hotel dodávky každý deň, koľko odpadu zdrojov.

Číne, ako krajine s veľkou populáciou a nedostatkom zdrojov na obyvateľa, sme krik trvalo celý deň, zriadiť vedecké koncepcie rozvoja, toľko jednorazový izbách sú jednorazové položky priaznivé pre zachovanie zdrojov a trvalo udržateľný rozvoj? V posledných rokoch, svet hotel papuče priemysel tvoril určitých priemyselnom meradle, relevantné papuče výrobky sú čoraz viac ideálne, ale trh domáce papuče je ďaleko od Vyzreté, v porovnaní s vyspelými krajinami v Európe a Amerike, bez ohľadu na veľkosť trhu, kvality produktov, rôzne špecifikácie, spotreba úrovni, a tak tam sú stále značný rozdiel. Rýchly rozvoj trhového hospodárstva Číny, papuče technickej úrovni, zlepšenie kvality výrobkov, aplikácia oblasti neustáleho rozširovania Číny hotelierstve papuče bude mať obrovský trh dopytu a rozvoja priestoru. V nasledujúcich rokoch, najmä v roku 2015 čínskej papuče priemysel veľkosť trhu viac ako 13 miliárd juanov, miera rastu dosiahne približne 7%.

V súčasnosti existuje päť hlavných oblastí domáce papuče, nachádza v Jinjiang vnútorné mesto, Shantou Jieyang City, Fuzhou Cangshan okrese, Chengdu Wuhou okres a Taizhou Wenling City, každý má svoje vlastné charakteristiky. Papuče sú súčasťou odvetvia výroby obuvi v malé ziskové marže, hrubé rozpätie približne 15%, výnos, ale takmer žiadne povedomie o značke. Hotel jednorazových dodávok existujú nie len budú mať nejaké negatívne účinky, jeho existencia nie je priaznivé pre úspory zdrojov a ale aj zásadne zakorenené v existenciu pokaziť.

Druhý, hotel a hotel a ostatné plnenia niektorých jednorazových položiek, ako napríklad hotel papuče a papierové uteráky a ďalší tovar, po použití, ale aj cez zhodnotenie a spracovanie, nakladanie odpadu do poklad. Ale ak tieto hotel papuče a ďalší tovar, prešli na dlhodobú tovaru, potom toto úplne nedosiahla hodnoty využívania odpadov, bude vznik koľko škody pre životné prostredie bude tvorený množstva znečistenia.