Domov > Novinky > Obsah

Pantofle jednorazové papuče

Aug 01, 2017

Papuče Jednorázové papuče

Podľa prieskumu stále existujú niektoré hotelové hotely, ktoré neposkytujú jednorázové papuče, ale môžu sa opakovať, aby nosili plastové papuče, takže aj napriek tomu, že ušetrili náklady hotelu, ale výrazne znížili výhodnosť hotela, je ťažké bojovať proti zákazníkom , Takže, ako si vybrať hotelové papuče je veľmi dôležité.

Existujú aj niektoré správy o médiách, že v hoteli sú hostia, ktorí majú nosiť jednorazové papuče šmykľavé a tvrdia veci. Toto je v skutočnosti spojené s voľbou papuče. Jednorazové papuče na trhu sú prevažne netkané alebo papierové na to, podošvy sú plastové, stredná vrstva tenkej vrstvy špongie, rozdelená na protišmykovú a protišmykovú, navrhovaný hotel v obstarávaní by si mal zvoliť relatívne hrubé podrážky, Plus non-sklzu, tak ľahké, aby sa hostia klzkej, ani znížiť spor menej problémov.

V našich životoch všeobecne nebudeme zámerne vyberať ani kúpiť jednorazové zásielky, ale pri niektorých zvláštnych príležitostiach, ako napríklad v prípade, že cestujete, v niektorých hoteloch a hoteloch budú k dispozícii bezplatné denné hotelové zásoby jednorazových položiek, tieto jednorazové potreby Vrátane papuče a ďalšie položky. Ak ho používate, môžete ho naďalej používať, potom ho môžete udržiavať, alebo ak dlho zostanete v hoteli, môžete otvoriť papuče a iné jednorazové výrobky, aby ste ušetrili skôr na neskôr.

Podošvy: všeobecne bežné je materiál EVA. Hrúbka 2mm-5cm, tieňovanie je všeobecne: vrbové zrno, vlnky vody a ananásový vzor.

Obal: sú zvyčajne netkané, uteráky, zamat, strihové zamat, zamat, wafle, tkanina a iné materiály.

Podšívka: všeobecný materiál a rovnaký kryt,

Horná: všeobecný materiál a pokrývať to isté,

Okraj: sú zvyčajne netkané a plastové.

Nízke papuče tkaniny, ale aj s farbou málo farbeného farbeného materiálu, vrátane formaldehydu, ťažkých kovov a ďalších "zdravých vraha", trochu dokonca vrátane karcinogénnych vecí. Pantofle sú dobré alebo zlé z vône možno zistiť, ak je silný odpad z zloženého plastu, farbené materiál chuť, je najlepšie, aby kúpiť. Počasie sa zhoršilo, mnohí obyvatelia mesta boli zaneprázdnení nakupovaním vlnených papúčov.

Jednorazové papuče vo výrobe, je pohodlnejšie. Vzhľadom k tomu, veľkosť papučiek na jedno použitie je určitej veľkosti, výroba je jednoduchšia. A na rozdiel od tých, ktorí môžu byť recyklované bavlnené papuče na papuče tkaniny požiadavky sú vyššie, jednorazové papuče na tkaniny požiadavky sú veľmi nízke. Výrobcovia vo výrobe nemusia brať do úvahy príliš veľa faktorov, len vhodnú veľkosť, môžete rýchlo vyrobiť veľa papučiek na jedno použitie.

Jednorazové papuče majú dobrú vodotesnú protišmykovú ochranu a vetranie. Ako výsledok jednorázových papuče navrhujeme rôzne charakteristiky, robiť jednorazové papuče majú rôzne výhody, ako je vetranie, nepremokavá odolnosť proti skĺznutiu, absorpcia vody atď. V tomto prípade budú hrať jednorázové papuče, aby zohrali funkciu protišmyku. Vzhľadom na tieto výhody môže byť hotel istý, že výber jednorazových papúčov, pretože hostia nielen ako čisté a hygienické papuče, budú radi nosiť veľmi pohodlné papuče.

Jednorazové papuče sú veľmi ľahké a veľmi mäkké a pohodlné na nosenie. Hoci výroba papierových jednorázových plienok je pomerne jednoduchá, nízka cena, ale jej pohodlie, flexibilita atď. Je nepochybne veľmi pohodlné. Takže hotel si môže byť istý, že si môže kúpiť, vybrať čisté a jednorazové papuče pre hostí, aby poskytovali služby.