Domov > Novinky > Obsah

Slipper textilného materiálu

Sep 06, 2017

Slipper textilného materiálu

Zlepšenie kvality života ľudí, a viac blízko životy ľudí, papuče sa delia na vnútorné papuče a vonkajší papuče. Vnútorné papuče sa všeobecne delia na Bavlna papuče, otvorené Šľapky, papuče kúpeľňa, chudnutie papuče, fitness papuče, obrúsky papuče, jednorazové papuče (hotel drag), atď, ako už názov napovedá, bez ohľadu na to, aký druh vnútorné papuče, sú používané v Izba Main, a pohodlné, zdravie, fitness, comfort, únava a ďalšie charakteristiky papuče, aby vnútorné papuče postupne stáva neoddeliteľnou súčasťou života ľudí.

Papuče, sami, bez prístrešia, nohy na priamke, je nepochybne oslobodenie nôh; topánky a potom fit, nohy sú akési útlaku, limit, náhodou bude nútená von "Zápach nôh" prísť. V reálnom živote, papuče nielenže môžu nohy ľudovej z putá, sa zdá byť viac ľudí ducha od extrémnych prácou a životom, oslobodil.

Papuče nie sú cudzie, prvý sa objavil v trhu papuče sú plastové papuče, šľapky plastové pomerne plynulý, jasný, v porovnaní s ostatné materiály papuče viac tuhé, jeho materiál a plastové kelímky a Plastové sudy sú často z rovnakého materiálu . Bublina papuče hlavne stánky vidieť viac, pretože penový material je veľmi lacné, cena je tiež veľmi lacné predať, ale kvalita je najhoršie zo všetkých papuče. Bublina papuče boli z hlavného prúdu, bublina papuče je ľahko odlíšiť, tým najpriamejším je kvalita je veľmi ľahká, ruky stlačte podrážky, bude ľahké ísť dole.

Jednorazové papuče textilného materiálu vo všeobecnosti uterák handričku materiálu, uterák handričku materiálu papuče všeobecne vlhkosti, priedušná, ľahká textúra. Velvet jednorazové papuče, pohodlné a mäkké. Jednorazové papuče tkaniny materiálu a vytiahnuť plyšové, koralové Kašmír, bavlna, mesh tkaninou a iné materiály vyrobené z. V skutočnosti, za normálnych okolností pre výrobu tkaniny tkaniny materiálu je možné urobiť papuče hotel to urobiť. Jednorazové papuče hotel papuče majú spodnej časti obuvi, ako je plátno, mop velvet, jelenej kože, plátna triedy materiálu, výroby. To je vhodnejšie pre použitie s drevenými podlahami, nosiť mäkké a pohodlné, ale tiež lepšie čistenie. Niektoré použitie materiálu EVA. Tento materiál je bežnejšie papuče, toto jednorazové papuče pomerne silné, ľahko nosiť ľahké čistenie, a cena je pomerne lacné. Niektorí používajú TPR materiálu. TPR materiálu jednorazové papuče non-sklzu vodotesný výkon je lepší, pocit dotyku gumové pocit takmer, niektorí ľudia hovoria to ako gumové dno, šľachy dolnej. Majú silné opotrebenia. Použitie PVC materiálu, v skutočnosti, materiál PVC je všeobecne vrstvu kože EVA outsourcingu z konca spracovanie. Je to Jednorázový papuče jednoduchšie nosiť náhradné je tiež výhodné, zvyčajne nie zafarbené prachu, ak je to špinavý na handričkou potrieť, dva, ako to zmenilo. Ale jeho nedostatkom je nosiť pocit noha viac tuhé.