Domov > Novinky > Obsah

Slipper častejšie

Sep 18, 2017

Slipper častejšie

V hoteli papuče všeobecne častejšie výrobky, pretože mnohí hostia nebude nosiť papuče, tak poskytovať kvalitné, dávať pohodlné jednorazové papuče je veľmi dôležité.

Hotel papuče vidieť, je jednoduché, ale potreba pre niekoľko procesov so zložením, v prvom rade musíme prerušiť proces hotel papuče, hotel papuče sú hore, pomoc, topánky, podrážky, rohože, balenie a iné materiály,

1, výber materiálov, to je rozdiel medzi triedy a cena hotel papuče, akékoľvek tkanina papuče, cenová úroveň je tiež od výberu materiálov venovať pozornosť vlastnosti tkaniny, podľa vlastností Látkové rozlíšiť či kompozitné huba, ak nie je možné pridať huba ovplyvňujú vzhľad a komfort papuče!

2, horná: papuče sú rozdelené do All Inclusive, pol balenia, kríž a skladacie postupov, každá metóda je odlišná, horná môže tlačenej alebo vyšívané LOGO, Horné formy musí byť založené na veľkosť podrážky na zápas, inak to bude mať vplyv na pozitívne Dvojlôžková papuče vyzerajú!

3, pomôcť: tiež známy ako papuče doplnky, tento materiál je v súčasnosti používajú veľmi nízke ceny materiálov, všetci myslíme, že nie je vidieť vo vnútri materiálu, v skutočnosti, tento kus materiálu sa spoliehať na povrchu nohy, it a topánky kryt všetky vplyv nohy cítiť Ing!

4, topánky kryt: papuče topánky podľa veľkosti podrážky na ďalší materiál, ak je materiál pad dávať pozor na čistenie pokryť väčší ako podrážky!

5, podrážka: chodidlá majú niekoľko druhov materiálu, hrúbka je možné prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka alebo cenových požiadaviek, podrážky hlavná pozornosť veľkosti a deformácie, ak nechcete urobiť deformácie, ovplyvní vzhľad efekt!

6, na okraji balík: edge papuče vychádza farba topánky kryt, názvom farby, materiál podľa ceny filter!

7 balenie: všeobecne používať OPP samotesniaceho transparentné vrecovanie, každý pár, ten podľa požiadaviek hostí!

Kvalita hotela jednorazových dodávok nie je tak jednoduché, hlavne podľa ceny a kvality na výber. Bez ohľadu na akýkoľvek výrobok, kvalita je vždy prvý, bez ohľadu na jeho vysokej a nízkej ceny, kvalita musí byť zaručená. Niektoré papuče sú veľmi lacné, ale nosiť na zlé, že hostia opustí veľmi zlý dojem na hotel, tak kvalita je základ.

Hotel jednorazové papuče súvisia hlavne na výrobu materiálov, ak váš zadok je pomerne silná alebo materiál je relatívne vysoký, prírodné cena nemôže byť nízka. Takže podľa aktuálnej situácie vlastný hotel si vybrať najvhodnejší pre ich vlastné hotel jednorazové papuče. Cena a kvalita sú vhodnejšie, musel by som zvážiť stupeň krásy, najmä niektoré hviezdy hotely alebo špičkové kluby hotel na jednorázový položiek krásy má vysokú dopytom, pretože zlepšenie ľudia na životnú úroveň pre túto chuť aj Zlepší, praktické vonkajšie estetické je tiež veľmi dôležitá.

Hotel v nákup jednorazových dodávok, ako zvážiť? Teraz hotelové zásoby a viac bezpečnosti a ochrany zdravia, úspory energie a ochrany životného prostredia ako tému, nie výkon v minulosti extravagancie a odpadu, existujúce náklady riadenia metódy na zlepšenie bez ovplyvnenia kvality výrobku pod predpoklad nákladov urobiť najefektívnejšie využívanie distribúcie.