Domov > Novinky > Obsah

Slipper výkonné použitie

Jun 01, 2017

Papuče sú druh obuvi, nasleduje celý prázdny, len v prednej časti nohy, väčšinou plochá, materiál je často veľmi mäkkej kože, plast, tkaniny a tak ďalej. Papuče kategórie podľa opotrebovania príležitostiach a výkon účely sú diferencované. Napríklad pláž papuče, nebude to textílie, ale plastu, ktorý je vodotesný, dobrý dôvod, upratovanie, toe typ bol tiež navrhnutý, často známy ako obložené papuče, čiže nazývame slovo drag. Ale zima vnútorné papuče, s cieľom udržať v teple, použiť chmýří, skôr než používanie plastových, tak, že ľudia v miestnosti majú lepší pôžitok. Inej elektroniky továrni a bezprašný workshop bežne používaný anti-statické papuče.

Papuče, druhú polovicu bez hornej časti topánky, zvyčajne na izbe nosiť. Zvyčajne sa odkazuje na predpoklad nebolí topánky a nohy, len cez obuvi a chodidiel, alebo topánky a nohy paralelne k smeru nohy tri výstupky alebo chodidlách vnútorný povrch približnej rovine a predĺženie osi s osi roviny športov si topánky a nohy samostatné obuv, papuče sú široko používané v každodennom živote.

Pôvod editor

Populárne hovorí, že papuče vznikol v Japonsku Meidži. V skutočnosti, papuče vznikol v Indii skôr. Keď južnej Song dynastie úradníci strany šiel do Pekingu, nahrávať miestni ľudia nosiť dva druhy kože papuče: jeden je koniec kože, uprostred palec dlho hlavou so stĺpcom kosti s grip toe chôdzu A druh cross červená koža umiestnené v koža na nohách chodiť a chodiť. A povedal tvar týchto kožené papuče a v tej dobe v obraz v rovnakej piercing. Týždeň Afrika tiež popisuje Južnej indickej strapcami nosiť červené papuče, a maľoval v rovnaký obraz.

Ázia

Papuče a niektoré oblasti kultúry tiež hlboký vzťah, v mnohých ázijských krajinách, do domu musia byť nahradené vnútorné papuče vo WC aj špecializované kúpeľňové papuče a majiteľ a hostia sú často rozlišovať medzi papučami.

Tropických oblastí

Tropických krajín, Vonkajší papuče sú pomerne časté, mnoho ľudí pracujúcich v uliciach, pracovné šaty a nakoniec dvojice papučami, väčšina reštaurácií nemajú byť zakázané nosiť papuče do vnútra.

Vyhliadkové miesta

Niektoré z pobrežných turistických atrakcií sú tiež časté nosiť papuče turistov, takže niektoré vysokej úrovni reštaurácie, odevných predajní alebo obchodných domoch, budú zverejnené na obchod "zákaz papuče do slogan" slogan.

Slávnostné príležitosti

Vo formálnych príležitostiach nosiť ploché topánky nie sú rituálne papuče, ako napríklad zúčastniť promócie, cirkev, návšteve chrámu a tak ďalej. V Thajsku, Jade Buddha Temple, výslovných ustanovení návštevníkov môžete nosiť päty papuče.