Domov > Novinky > Obsah

Materiál podrážky

Jul 03, 2017

Materiál na podošve

Jediné úpravy materiálu

TPR na konci

To je najbežnejšie na konci TPR na konci procesu je rozdelená na, TPR mäkké dno, TPR tvrdé, TPR spodnej šev dna, existuje veľa priateľov, že gumové dno, šľapa dno, vyfukovacie dno, môže byť zaradené do tejto kategórie.

TPR na konci výhod mäkké, vodotesné, s určitou odolnosťou proti opotrebovaniu, cítime sa, ako by sme boli oboznámení s gumovým pocitom, existuje TPR na základe tlaku do tkaniny, zvýšenie trvanlivosti TPR.

EVA na konci

Tento druh na konci veľa ľudí sa bude cítiť zvláštne, v skutočnosti, často ísť na cestu a milovať vidieť kórejský ľudia nie sú oboznámení s hotelom ťahom je v podstate slúži na to na konci. Kórejská dráma v mnohých rodinách nosiť papuče je koniec tohto druhu.

EVA na konci výhod: pevné, ľahké, ľahko sa čistí, pohodlné a priedušné, jemné, bohaté farby. Jednoduché spracovanie, jednoduché lepenie, jednoduché spadnutie. Vhodné pre plážovú obuv, domácu rekreačnú prepravu, cestovné papuče a tak ďalej.

Na konci skontrolujte bodovú plastovú tkaninu

Bodová plastová tkanina v krajine nie je veľmi populárna, pretože veľa ľudí sa cíti nepohodlne, nie je vodotesná. V skutočnosti, v zahraničí, toto dno je tiež veľmi časté, najmä Američania najviac rád. Najpoužívanejšie v oblasti obuvi pre zvieratá, Japonsko a Južná Kórea tiež rád nosia toto dno, pretože tento spodný sklz je veľmi dobrý, pretože tento efekt sa používa aj v mnohých hoteloch a nemocniciach v špičkových zariadeniach. Mäkká, ľahká, protišmyková.

Spodná časť látky

Existuje mnoho typov látok, užitočný semiš, užitočné plátno, môže byť mop mop, spodok papuče, spodok papuče na drevené podlahy, mäkké a pohodlné, veľmi dobré čistenie, väčšina priamych hodov do práčka na ňom. Ak má váš izba koberec alebo veľmi kvalitnú drevenú podlahu, alebo ste domáci žena, ako hniezdo v spálni na internete, tak mäkké a pohodlné spodné papuče sú určite tou najlepšou voľbou. Ale tento druh dna obuvi z plavidla je náročnejšie a trh divákov nie je veľký, trh je zriedka. Čínsky trh nie je ľahké ovládať také papuče.

PVC na konci

Je v EVA na konci vrstvy kože po syntéze procesu. Mimo obuvi (na snímke) na konci väčšiny je použitie tohto materiálu. Rovnaká plastová tkanina, EVA, tkanina na konci toho istého, väčšina dna PVC použitá v Japonsku a južnej Kórei papuče. Pravdepodobne preto, že Japonsko a Južná Kórea väčšina rodín je drevené podlahy a koberce, toto dno papuče v podstate bez ohľadu na ľavú a pravú, je ľahké nosiť náhradné. Takže toto je najpopulárnejší v Japonsku a Južnej Kórei, nebudú kontaminované prachom, špinavé tak dlho, ako si trenie na handričku na dvoch čisté. Ale pre čínskych ľudí nie je to, ako dobré prijať, v skutočnosti, jeho noha pocit je celkom tupý.

bambus

Bambusové dno s úlohou sterilizácie okrem beriberi.

ostatné

Existuje veľa tkanín, ktoré sa môžu používať v podrážkach, ako je napríklad koža, bežnejšie materiály ako TPR, ovce ôsmich koží a iné materiály môžu byť tiež použité na podrážky.

Upravovanie horných materiálov

Môže byť použitý v domácich papuče na tkanine existuje veľa druhov, najbežnejšie je koralové kašmíru, plyš, krátky plyš, semiš. Tam sú tiež ako saténové tkaniny, zamat, fleece, bavlna cashmere, uterák tkaniny, kórejský samet, bavlna, koža, atď, v podstate môže byť použitý na oblečenie tkaniny môžu byť použité na výrobu papuče.

Špeciálny editor papuče

Zlaté papuče

Dvadsaťjeden dynastie je staroveký egyptský "neskorý dynastický čas", toto obdobie starovekých egyptských umeleckých aktivít len ​​zriedka, ale toto obdobie kovových technológií dosiahlo značné úspechy. "Zlaté papuče" je jedným z vynikajúcich predstaviteľov. Je vyrobená z čistého zlata, dlhého 23,5 cm, inovatívneho dizajnu, pomerne moderných, veľmi sofistikovaných výrobných techník, je tenká a roztomilá. Vo svojich podrážkach sú tiež vyryté s kruhovým vzorom, čím sa stáva krásnejším elegantným, ale aj pre tento slávnostný kovový remeslá do stopy tepla, je to dvadsať dynastických zlatých remesiel v butiku.