Domov > Novinky > Obsah

Slipper pohodlnejšie

Oct 30, 2017

Slipper pohodlnejšie

Jednorazové papuče sú pohodlnejšie pri výrobe. Pretože všetky veľkosti jednorazové papuče sú určité, je jednoduchšie na výrobu. Na rozdiel od bavlny papuče, ktoré je možné recyklovať, dopyt črievičku tkaniny je vysoká a jednorazové papuče sú veľmi nízke na tkaninách. Výrobcovia nemajú zvážiť príliš veľa faktorov vo výrobe, takže môžete rýchlo produkovať veľa jednorazové papuče vo vhodnej veľkosti.

Niekedy produkuje pár papuče potrebujú len pár minút, rapid bude jediným s perfektnou kombináciou priehlavku a potom rýchlo zavedený tašky,, je, že dvojice papučami. Kvôli pohodlie a komfort papuče, tento odkaz bol zvýhodnený mnoho hotelov. 1. jednorázové papuče sú rozdelené do základne a jeden sáčok.

2. textílie majú velvet, vafle, velvet, plyš, uterák, skutočnú krásu handričkou, plyš, zamat, netkanej textílie...

Jediný materiál je EVA, biele podrážky, surový ľan, tlaku, vodou, ananás a vŕba.

4. práca vykladaná papuče je zložitý a materiály sú nadpriemerné, a sú používané v hoteli hotelov z viac ako 3 hviezdičiek.

5. vak jednorazové papuče je pomerne jednoduché s ním pracovať. Materiály sú nižšie stredné a v podstate sa používajú v hoteli hotely pod 3 hviezdičiek. Črievička je druh topánky, päta je úplne prázdna, len dopredu si čistenie hlavy, viac je plochý, materiál je často pomerne mäkkej kože materiálu, plast, tkaniny atď. Podľa príležitosti a využívanie výkonom sa rozlišujú typy papuče. Jednorazové papuče výrobcovia povedal beach papuče, napríklad, by nemal byť látkové, plastové, cieľom nepremokavé, dobre je čistenie, Čistenie typu aj špeciálne, často označovaná ako žabky, tiež nazývame žabky. Ale zimné vnútorné papuče, aby sa v teple, môže používať handričku chmýří, ale nie použiť plastové, aby ľudia majú lepší pôžitok v spálni. Ostatné elektronické továrne a prachotesný workshop spoločné antistatický papuče.

K dispozícii je tiež populárny príslovie, že papuče vznikol v ére Meiji Japonska. V skutočnosti, papuče boli skôr vznikol v Indii. Pri južnej song dynastie oficiálne, týždne bez úradníkov v guangxi, ako je zaznamenané v miestnej 阯 splatnosti dvaja ľudia nosia kožené papuče, je koža na dne, je malý jeden palec dlhé vlasy s GuDuo stĺpec, chôdza s toe klipy , červené dalsie cez namontované na spodnej časti kože, nohy prejsť. Opäť tvar tieto kožené papuče je presne rovnaký ako ten opotrebovaný luo han v obraze v danom čase. Zhou pokračoval popisovať červené papuče nosia ľudia na juhu Indie rovnakým spôsobom ako tie, ktoré nosia luo han v obraze.

Jednorazové papuče výrobca povedal, že najviac bežne používané v hoteli je jednorazové papuče PVC sole. Jednorazové papuče mohli zákazníci cítiť, že hotel je komfortný a hygienický miesto. Čistý a pohodlný hotel tiež poskytuje veľa služieb klientom, a do istej miery povesť hotel bude veľkou pomocou. Je to spravodlivé povedať, že používanie jednorazových tovaru je nielen zákazníkom, ale aj veľkou pomocou pre jej firemnej kultúry.

Jednorazové papuče z hotela sú mäkké, pokojné tkaniny, froté, zamat, coral, atď, ktoré nie stimulujú pokožku. Môže podľa rôznych foottype Najnovšia úprava. Pomocou trojdrôtového mechanizmus nie je ľahké spadnúť. Môže byť široko používaný v výroby elektroniky, čisté miestnosti, stravovacie služby, spracovanie potravín, obrábanie, lisovanie kovov, nemocníc, škôl, Maliarsky priemysel ruku, nemocnice, kozmetických, farmaceutických, továreň, atď.