Domov > Novinky > Obsah

Yangzhou úzkej Toe Hotel papuče zvrškom materiálu

Jun 16, 2017

Jang-čou blízky toe hotel papuče zvrškom materiál

Bod plastové handričkou spodnej

Bod plastovej tkaniny v krajine nie je veľmi populárne, pretože veľa ľudí má pocit nepohodlné, že nie je vodotesný. V skutočnosti, v zahraničí, to dno je tiež veľmi časté, najmä Američania najradšej. Väčšinou používa zvierat topánky, Japonsko a Južná Kórea tiež rád nosí tento druh spodnej, pretože tento spodnej sklzu je veľmi dobrá, pretože mute efekt sa používa aj v mnohých high-end hotely a nemocnice. Mäkké, ľahké, non-sklzu.

Látkové spodnej

Existuje mnoho typov handričkou, užitočné semiš, užitočné plátno, môže existovať mop mop, spodnej časti papuče, spodnej časti papuče pre drevené podlahy, mäkké a pohodlné, veľmi dobré čistenie, väčšina priamych hodiť do práčky na to. Ak váš izba má koberec alebo veľmi kvalitnej drevenej podlahy, alebo ste žena house, ako hniezdo v spálni Internet, tak mäkké a pohodlné papuče dno je určite najlepšou voľbou. Ale tento druh spodnej časti topánky z remesiel je ťažšie a trhu publikum nie je veľké, zriedkavo o trhu. Čínsky trh nie je ľahko ovládateľná také papuče.

PVC na konci

Je v EVA na konci vrstva kože po syntézu proces. Mimo topánky (na obrázku) na konci väčšina je použitie tohto materiálu. Rovnaké plastové handričku, EVA, handričkou na konci rovnaká, väčšina zo spodnej časti PVC používané v Japonsku a Južnej Kórei papuče. Pravdepodobne preto, Japonsko a Južná Kórea, väčšina rodiny sú drevené podlahy a koberce, tejto spodnej časti papuče, v podstate bez ohľadu na ľavej a pravej, je ľahko nosiť náhradné. Tak toto je najviac populárne v Japonsku a Južnej Kórei, nebude to byť kontaminované s prachom, špinavé tak dlho, ako rub na handričku dvakrát na čisté. Ale pre čínskeho ľudu nie je ako dobre prijať, v skutočnosti, jeho nohy pocit je docela tupý.

Bambus dno s rolou sterilizácie okrem beri-beri.

Existuje mnoho iných látok môže byť použitý v chodidlách, akými sú koža, častejší minerálový TPR, ovce osem kožené a iné materiály použiť aj na chodidlách.

Horné materiálu strih

Môže byť použitý v vnútorné papuče na textílie sú veľa, najčastejšie je koralové cashmere, plyš, krátke plyšové, semiš. Existuje, ako je satén tkaniny, velvet, fleece, bavlnené cashmere, uterák handričkou, kórejský Kašmír, bavlna, kožené, atď, v podstate používa pre odevné tkaniny možno urobiť papuče.

Špeciálne papuče editor

Zlaté šľapky

Dvadsaťjeden dynastie je staroegyptské "neskoré dynastie obdobie", tohto obdobia starovekej egyptskej umenie činností len zriedka, ale toto obdobie kovovýroby dosiahla značné úspechy. "Zlaté Šľapky" je jedným z vynikajúcich predstaviteľov. Je vyrobený z čistého zlata, 23.5 cm dlhé, román design, docela moderné, veľmi sofistikované výrobné techniky, je tenký a roztomilý. V jej chodidlách tiež vyryté kruhovom vzore, robiť to viac nádherné elegantné, ale aj pre tento studený kov remeslá do stopy teplo, je to dvadsať dynastie gold craft Boutique.

Osvetlenie papuče

Americký vynálezca Doug Vick vynašiel "osvetlenie papuče". Môžete automaticky rozsvietia tmavom prostredí pred 6 m do 7 m v rozsahu priestoru, eliminovať časté starať o problémy ľudí v noci v tme. Prednej strane tohto nového typu papuče je vybavený malé žiarovky, keď vstavaný snímač "odhaliť" tmavé prostredie, alebo niekto opotrebenia sa automaticky rozsvieti žiarovku pred "inteligentný" senzor plus protišmykovou podrážkou, nahradiť lítiová batéria a oneskoriť svetlá a ďalšie intímne design, táto cena asi 40 dolárov "osvetlenie papuče" použiť jednoduchý princíp riešiť potrebu často dostať čierny a prebudiť pacienta alebo nočný strážnik starostí, populárne medzi spotrebiteľmi.