Nový dizajn Populárna Bluen Non Slip EVA bavlnené vyšívané umývateľné Velor Hotel Slipper

Nový dizajn Populárna Bluen Non Slip EVA bavlna Vyšívané umývateľné Velor Hotel Slipper Factory Úvod: Yangzhou Shanjing Turistické výrobky Factory je profesionálny výrobcovia hotelových zariadení v Yangzhou, China.Specialized na výrobu vysoko kvalitných hotelových zariadení, vrátane ...

Podrobnosti o produkte

Nový dizajn Populárna Bluen Non Slip EVA bavlnené vyšívané umývateľné Velor Hotel Slipper


Horné materiály Froté plátno, zamat, vafle, netkané textílie, zamatové tkaniny, plyšové plátky, plyšové plátky, koralové fleece, mäkký velúr, tkanina na prikrývky, tkaniny na uteráky
Jediný materiál EVA, TPR, EVA a tak ďalej
Hrúbka podrážky 1,5 mm, 2,5 mm, 4 mm, 5 mm, 5,5 mm, 6 mm alebo ako vaša požiadavka
LOGO Sieťotlač, termotlač, normálna výšivka, zlatá výšivka, strieborná výšivka, šijacie etikety, tlač etikiet alebo ako požiadavka
Typy papučiek

1. Otvorte špičky a uzavreté špičky

2. ženy alebo muži, alebo na všetky

3.Vytvorený tvar, uhlový tvar

4.S vyšívaním alebo nie

Veľkosť papučky

ako biela, modrá, červená, sivá, čierna a tak ďalej, ako je vaša požiadavka.

27cm * 10.0cm, 28cm * 10.5cm, 29cm * 10.5cm, 29.5cm * 10.5cm, 30cm * 10.5cm, 31cm * 11.5cm, 32cm * 11.5cm alebo ako požiadavka

Hrúbka vnútornej špongie 1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm
Podrobnosti o balení Netkaná taška, organza taška, bavlnené vrecko

2019 obľúbený biely netkaný EVA bavlny vyšívaný umývateľný hotelový papuč

Predstavenie závodu:

Yangzhou Shanjing Turistické výrobky Factory je profesionálny výrobcovia hotelových zariadení v Yangzhou, China.Specialized na výrobu vysoko kvalitných hotelových zariadení, vrátane papuče, Combs, mydlá, šampóny, zubné kefky a tak on.Our spoločnosť založená v roku 1991.Nowadays, naša továreň pokrýva celková rozloha   20000 metrov štvorcových a má 2 5000 metrov štvorcových pre budovy.   Srdečne vítame zákazníkov na celom svete k návšteve.

teenager čínskej dievčatá a chlapca hodí papuče

2019 obľúbený biely netkaný EVA bavlny vyšívaný umývateľný hotelový papuč

Otázka: Čo je to MOQ (minimálne množstvo objednávky)?

A: Rôzne MOQ pre rôzne produkty. Povedzte mi prosím, ktoré produkty máte záujem. Potom vám povieme.

Q: Môžete mi citovať cenu?

Odpoveď: Áno, povedzte nám prosím číslo vzorky na našom webe

Otázka: Môžete prispôsobiť produkty pre klientov?

Odpoveď: Áno, prispôsobujeme produkty vrátane, ale nielen, farby, veľkosti, štýlu, loga atď. Sme tiež schopní vylepšiť a navrhnúť nové produkty s vašimi individuálnymi požiadavkami.

Otázka: Ste továreň alebo obchodná spoločnosť?

Odpoveď: Sme továreň s vývoznou licenciou

Otázka: Kde sa nachádza vaša továreň? Ako tam môžem navštíviť?

A: Naša továreň sa nachádza v Yangzhou City, provincia Ťiang-su, Čína, asi 2 hodiny vysokorýchlostný vlak zo Šanghaja. Všetci naši klienti, z domova alebo zo zahraničia, sú srdečne vítaní k návšteve nás!

Otázka: Môžete urobiť OEM?

Odpoveď: Áno, môžeme robiť produkty OEM. To nie je problém.

Otázka: Ako môžem získať nejaké vzorky?

A: 1, Sme poctení, že Vám môžeme ponúknuť vzorky. Očakáva sa, že noví klienti zaplatia za kuriérske náklady, vzorky sú pre vás bezplatné, tento poplatok sa odpočíta od platby za formálnu objednávku.

A: 2, Pokiaľ ide o kuriérske náklady: môžete si dohodnúť službu RPI (diaľkové vyzdvihnutie) na Fedex, UPS, DHL, TNT atď. alebo nás informujte o vašom účte zberu DHL. Potom môžete zaplatiť náklad priamo vašej miestnej dopravnej spoločnosti.


SHANJING, jeden z popredných Číny nový dizajn populárnej bluen non sklzu eva bavlny vyšívané umývateľné velúr hotel papuče dodávateľov, teraz vám prináša vysoko kvalitné a nízke ceny výrobkov na predaj. Vitajte na veľkoobchod lacných hotelových produktov od nás, a bezplatná vzorka, rovnako ako prispôsobené služby sú tiež k dispozícii.
Vyšetrovanie